Перейти к содержимому


"); //]]>
Фотография

П'ятий відкритий чемпіонат КГФРС, спінінг з човна 2014


В этой теме нет ответов

#1 Оффлайн   seria

seria

    Керівник напрямку з лову хижої риби спінінгом з берега

  • 466 сообщений
  • ГородКривой Рог

Отправлено 18 Март 2017 - 18:55

1. Команда "Саксагань", м. Кривий Ріг
1. Юрій Едінок, КМФРС
2. Костянтин Залізко, КМФРС (О5О) З21-ОО-ЗЧ
1/2 будиночка із командою "Дуплет"
Човен "Крим"
 
2. Команда "Фаворит", м. Кривий Ріг
1. Олександр Шаповал, КМФРС
2. Петро Макієнко, КМФРС
 
3. Команда "Корсар", м. Кривий Ріг
1. Марина Корнієнко, КМФРС
2. Віктор Корнієнко, КМФРС, (О67) 689-О-222
 
4. Команда "Атом", м. Кировоград
1. Рудь Олександр
2. Сокол Євген
1 будиночок/3 місця
 
5. Команда "Інгулець - 1", м. Інгулець
1. Кучер Василь 
2. Кучер Сергій 
1 будиночок/3 місця
 
6. Команда "Zander Commander", м. Кривий Ріг
1.Назаркін Ян (О6З) З6Ч-1З-1Ч
2.Левкин Вячеслав
2 ліжко/місця
 
7. Команда "OnlySpin", Кривий Ріг, знялися зі змагань
1. Касків Артем
2. Єрмошін Сергій. (О98) Ч7Ч-ЗЧ-77
 
8. Команда "Гран При"
1. Усов Гліб
2. Стариковський Костянтин
 
9. Команда "Гран При-2"
1. Мануйленко Володимир
2. Чернявський Костянтин
Будиночок на 2 команди + човен "Южанка"
 
10. Команда "Дуплет", м.Кривий Ріг
1. Петренко Денис, КМФРС, (О67) 56Ч-Ч9-75
2. Великодний Олександр
1/2 будиночка із командою " Саксагань"
 
11. Команда "Танго", м. Дніпропетровськ
1. Бєлік В.М.
2. Бєлік А.В. (О66) 57З-Ч6-55, (О97) ЧЗО-ОО-1Ч
1 будиночок/3 місця
 
12. Команда "Аборигени"
1. Стариковський Олександр Михайлович
2. Стариковський Олександр Олександрович
 
13. Команда "Вітерець", м. Кривий Ріг
1. Детуш Роман, (О5О) 666-1Ч-1Ч
2. Ластовченко Димитрій
1/2 будиночка із "Буревієм"
 
14. Команда "Ладья", м. Дніпропетровськ
1. Єрмошин Вадим
2. Машин Олександр
1 ліжко/місце + 1 хозяйська розкладушка (1/2 будиночка)
 
15. Команда "Ураган" (або "Буревій"), м. Кривий Ріг
1. Лях Олександр
2. Шишов Сергій
1/2 будиночка із "Вітерцем"
 
16. Команда "БОБРИ", м. Миколаїв 
1.Петренко Олександр Анатолійович (кмс), МОФРС.
2.Бобелюк Микола Федосійович (кмс), МОФРС. (О67) 515-58-ЧЗ 
 
17. Команда «Південь», м. Миколаїв
1. Бойко Юрій, МОФРС, (О97) 9ЧО-ОО-89 
2. Абрамов Олег, МОФРС
Будиночок на дві команди: три ліжка + одне місце під самооблаштування.
 
18. Команда "Колоски", м.Кривий Ріг
1. Маслов Андрій 
2. Карплюк Ігор, (О67) З56-19-О8
2 місця під самооблаштування, підселення в різних будиночках.
 
19. Команда "Рибалка", м. Миколаїв
1. Дмитришен Сергій, МОФРС, (О9З) 878-О-777
2. Прудич Андрій, МОФРС
По можливості 2 ліжко/місця, але зараз є лише одне і те не облаштоване, тому треба везти або власну розкладушку, або каремат (на дворі літо, то полове життя не є єкстремальним, ІМХО)
 
20. Команда "Ингулець", м. Кривий Ріг
1. Рябіков Костянтин
2. Кашлюченко Валерій
 
21. Команда "ГорзЗа-5", м.Кривий Ріг 
1. Шпанько Сергій капітан тел. 0б7-2Б9-б2-91 
2. Шостак Юрій 
Човен "Южанка"
 

37272.gif





Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных