Перейти к содержимому


Фотография
* * * * * 1 Голосов

Чемпіонат КМФРС з лову риби фідером-леджерінгом (1етап)


 • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 28

#1 Оффлайн   Stas

Stas

  Председатель КГФРС

 • 321 сообщений
 • ГородКривой Рог

Отправлено 10 Апрель 2018 - 17:40

30582315_753078314880960_383083062874949

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення FLAGMAN
Чемпіонату КМФРС з лову риби фідером-леджерінгом (1етап)

1. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ.
Чемпіонат КМФРС з ловлі риби фідером проводиться з метою: 
- розвитку риболовного спорту у місті Кривий Ріг;
- визначення кращих спортсменів та підготовки їх до участі у обласних, всеукраїнських змаганнях з риболовного спорту;
- підвищення спортивної майстерності і удосконалення техніки володіння спортивним знаряддям;
- пропаганди здорового способу життя та популяризації риболовного спорту.
2. ТЕРМІН ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.
Змагання буде проведено у період 11-13 травня 2018 р., на р. Інгулець, в с. Чкаловка, Криворізького району (48.016663, 33.288155) в два етапи тривалістю по 5 годин.
3. ОРГАНІЗАЦІЯ ЗМАГАНЬ.
Загальне керівництво, організація та підготовка до проведення змагань здійснюється Криворізькою міською федерацією риболовного спорту, безпосереднє проведення змагань здійснюється суддівською колегією в складі Глазуненка Юрія, Случевського Андрія, Єдинка Юрія згідно Правил змагань і даного положення.
4. УЧАСНИКИ ЗМАГАННЯ.
До участі в змаганнях допускаються спортсмени та рибалки-любителі, які за віком не молодші 15 років. Змагання командно-особисті, склад команди - 2 учасника. Перевагу в реєстрації мають члени федерацій риболовного спорту.
Учасники зобов’язані:
- виконувати вимоги поведінки на водоймищах, правил змагань і даного положення; 
- дотримуватись морально-етичних норм поведінки в суспільстві;
- бути спорядженим відповідним чином для безпечної участі в змаганнях;
- беззаперечно дотримуватись розпоряджень і вказівок суддів;
- самостійно пройти медичний огляд;
- при погіршенні здоров’я терміново поставити до відома суддю.
5. ПРОГРАММА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.
Приїзд учасників змагань не пізніше 12 травня 6:00 години. Дозволено заїзд учасників в п’ятницю, 11 травня 2018р.
12 травня - 1 тур
6:00 – 6:15 реєстрація учасників; 
6:15 – 6:30 збір капітанів, жеребкування зон, секторів лову;
6:30 – шикування, інструктаж, відкриття змагань;
7:00 – 8:50 вхід в зону лову, підготовка, налаштування;
8:50 – стартовий закорм;
9:00 - старт 1 туру змагань
14:00 – фініш 1 туру, зважування.
13 травня - 2 тур
6:00 – 6:15 перекличка учасників;
6:15 – 6:30 жеребкування секторів лову;
7:00 – 8:50 вхід в зону лову, підготовка, налаштування;
8:50 – стартовий закорм; 
9:00 - старт 2 туру змагань
14:00 – фініш змагань, зважування, підведення підсумків.
16:00 - нагородження переможців, закриття змагань.
(при необхідності додаткової зачистки секторів від рослинності, чи необхідності додатково підготувати берег, час на підготовку буде збільшено)
Тренування 11 травня в зонах розташування секторів дозволено, не є обов'язковим і має бути припинено не пізніше 17:00. Викидати прикормку у воду після тренування чи 1 туру категорично заборонено!
6. ПРАВИЛА ЗМАГАНЬ ТА ВИЗНАЧЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ.
6.1. У кожному секторі знаходиться один спортсмен. Ловля риби спортсменом відбувається за допомогою тільки однієї снасті (одного вудлища), включаючи вудилище оснащене для дослідження точок ловлі або закорму, оснащенням з одним повідцем і одним одинарним гачком. Після сигналу «старт» заборонено одночасне перебування у воді оснасток двох або більше вудлищ, незалежно від їх типу і оснащення (поводок з гачком, грузик, годівниця). Кількість додаткових вудлищ і оснасток не обмежується.
6.2. Дозволяється використовувати тільки один вид оснащення, яке називається «Running Feeder Rig». Схема оснащення представлена на малюнку https://pic-go.com/file/58e47c9359b38. Оснащення не повинно мати верхнього стопора і надавати можливість годівниці вільно рухатися по основній волосіні і проходити крізь верхні вузли (якщо такі є). Можливі незначні доповнення до оснащення, але основні принципи порушувати заборонено. Між повідцем і нижнім стопором можливі вставки з будь-яких матеріалів (фідер гам, монофільна волосінь, флюорокарбон та ін.) Забороняється використання на будь-яких частинах оснастки додаткових елементів з позитивною плавучістю (пробка, пінопласт і інші подібні матеріали штучного або природного походження).
6.3. Мінімальна довжина повідка обмежена і складає 50 сантиметрів. Максимальна довжина повідка не обмежена. Забороняється протягувати поводок крізь годівницю, заліплювати в підгодовування і намагатися якимось чином штучно скоротити його довжину.
6.4. Максимальний розмір гачка - № 10 за міжнародною класифікацією. Такий гачок має відстань від жала гачка до цівки - 7 міліметрів. Використовувати гачки більшого розміру на змаганні заборонено.
6.5. Спортсмену дозволяється використовувати прикормку і насадку тільки природного походження. Насадка і підгодовування можуть бути пофарбовані і
змочені нетоксичними ароматичними речовинами. Бойл і Пелетс використовувати заборонено в будь-якому вигляді.
6.6. Забороняються приманки і прикормки, що містять в будь-якому вигляді живу або мертву рибу, живих або мертвих мурашок, мурашині яйця і ікру риб. Забороняється застосування наркотичних і дурманячих рибу речовин. Забороняється насаджувати на гачок і поводок оснастки разом з насадкою (або замість неї) будь-які матеріали з позитивною плавучістю, газонаповнених пластмас різних форм і видів (пінопласти і т.п.), кук, пробку і серцевини різних виду рослин, надутих повітрям опаришів тощо.
6.7. На змаганні кількість дозволеної суміші на один тур на одного спортсмена складає 12 літрів зволоженої суміші + 2,5л тваринної складової (де кормового мотиля не більше 0,5 л) + 0,125л. насадочного мотиля.
6.8. Тваринна складова прикормки складається з живих організмів в живому або неживому (термічно або хімічно обробленої) стані або що містить розрізнені частини живих організмів (наприклад мотиля, опариша, черв'яків і ін.).
6.9. Насадки і сухі ароматизатори, (пакети з сухою глиною і т.п.), враховуються в загальний дозволений обсяг прикормки і повинні бути пред'явленні суддям при перевірці підгодовування. Будь-які рідкі ароматизатори (діпи, спреї, ліквіди) можуть використовуватися протягом туру змагання в необмеженій кількості.
6.10. До перевірки прикормки суддівською колегією, змішування тваринної складової з іншими видами дозволеної прикормки категорично забороняється. Після перевірки живі компоненти дозволяється змішувати з підгодовуванням. Після перевірки прикормки і під час лову дозволяється змішувати інгредієнти, які були представлені для перевірки і увійшли в дозволений обсяг.
6.11. Після перевірки прикормки заборонено використання сит і механічних засобів для змішування прикормки. Після перевірки прикормки і до сигналу «Старт» забороняється додаткове зволоження суміші. Після сигналу «Старт» дозволяється додаткове зволоження суміші тільки за допомогою пульверизатора з застосуванням води або розчину, обсяг яких не обмежений. Всі інші способи додаткового зволоження заборонені.
6.12. Після перевірки прикормки забороняється тримати в секторі спортсмена будь-які суміші (підгодовування, ароматизатори, грунт), насадки, наживки або тварини складові, що перевищують дозволений обсяг.
6.13. Стартовий закорм точок лову, після сигналу «Стартовий закорм», дозволений тільки за допомогою годівниці без повідка. Після сигналу «Старт» можна догодовувати точки лову за допомогою годівниці з приєднаним повідцем. Кількість точок лову в межах сектора не обмежена.
6.14. При проведенні змагання насадка повинна знаходитися безпосередньо на гачку. Забороняється використовувати «волосяну» оснастку, силіконові кембрики або кільця для кріплення насадки (пеллетса, пучків мотиля і подібні насадки). Забороняється використовувати «пружинки» на тілі гачка для утримання насадки, важки (блешні) та інше.
6.15. Клювання риби визначається спортсменом тільки по гнучкій вершинці фідерного вудилища.
6.16. Закид оснастки в місце лову виконується тільки вудлищем, виключно за допомогою м'язової сили спортсмена. Доставляти оснастку в точку лову без закидання категорично заборонено. Максимальна і мінімальна дальність закидання не обмежується.
6.17. Дозволяються будь-які закиди в межах свого сектора, крім бокового закидання. Категорично заборонено виконувати бічне закидання. Забороняється виконувати кидки із закритою дужкою котушки. Під час закидання волосінь (шнур) повинні обов'язково сходити зі шпулі котушки. Закидання снастей (незалежно від їх типу), дослідження точок ловлі і закорм за межами свого сектора категорично заборонені.
6.18. Під час лову спортсмен може використовувати годівниці будь-якого типу. Максимальний розмір годівниці обмежений - довжина 7 см., Ширина (діаметр) - 5 см. Ловити з грузилом спортсмену дозволяється. 
6.19. Під час лову спортсмену дозволяється використовувати тільки одну снасть (вудилище). 
6.20. На момент сигналу «старт», дві опорні ніжки платформи (ящика, стільця) повинні розташовуватися зовні води, на березі. Під час туру перестановка платформи (ящика, стільця) дозволяється тільки в сторону берега.
6.21. По прибуттю спортсмена до свого сектору, він може скласти своє спорядження в межах свого сектора, після чого залишити його (сектор). Це ж стосується осіб, що допомагають спортсмену. Будь-яка підготовка спорядження в межах сектора спортсмена до сигналу «вхід в сектор» забороняється. До сигналу «вхід в сектор» вирішуються приготування прикормки і підготовка вудилищ виключно за межами сектора.
6.22. Промір глибин та інші дослідження точок ловлі спортсмен може виконувати в будь-який час після сигналу «вхід в сектор». Промір глибин та інші дослідження точок ловлі дозволено виконувати за допомогою фідерного вудилища з котушкою оснащеною виключно грузилом. Вага і тип грузила не мають обмежень. Всі інші способи проміру глибини і дослідження точок ловлі з використанням будь-яких пристроїв (маркери, лічильники, далекоміри і ін.) заборонені.
6.23. На вимогу судді, під час лову риби (в період між сигналами «старт» і «фініш»), спортсмен зобов'язаний пред'явити свою оснастку, підгодовування, насадки і будь-яке інше спорядження, що на той момент знаходиться в секторі, для перевірки, навіть якщо для цього потрібно буде припинити ловлю на час перевірки.
6.24. Спортсмену дозволяється заходити в воду на глибину не вище його колін. Заходити на більшу глибину спортсмен може тільки з дозволу члена Суддівської колегії та під його наглядом.
6.25. Після сигналу «перевірка прикормки» і до сигналу «зважування закінчено» спортсмен має право вийти за межі свого сектора за умови крайньої необхідності і тільки з дозволу члена Суддівської колегії. При цьому всі оснастки спортсмена на період його відсутності не повинні знаходитися у воді.
6.26. Без дозволу члена Суддівської колегії після сигналу «вхід в сектор» і до сигналу «зважування закінчено» спортсмени не мають права приймати від спортсменів та інших осіб будь-яку практичну допомогу в підготовці місця змагань, снастей, насадки і прикормки, виведенні риби (допомога сачком) і надавати допомогу іншим спортсменам.
6.27. Після сигналу «перевірка прикормки» і до сигналу «зважування закінчено», додаткові оснастки (тільки до сигналу «старт»), питна вода, їжа, ліки і т.п. можуть бути передані спортсмену в його сектор тільки через члена Суддівської колегії.
6.28. Під час змагань спортсмени зобов'язані зберігати рибу таким чином, щоб вона залишалася живою на момент зважування. Садок з рибою повинен бути максимально занурений у воду. Мінімальна допустима довжина садка - 3м. Використання садка з металевою сіткою заборонено.
6.29. Виносити рибу за межі сектора і / або передавати її іншим особам до сигналу «зважування закінчено» заборонено.
6.30. На змаганні в залік приймається вся виловлена риба (крім товстолоба). 
6.31. Риба, яка не йде в залік негайно відпускається у водойму.
6.32. Поки спіймана риба не покладена в садок, забороняється виконувати закид снасті.
6.33. На змаганні, після сигналу «фініш» в залік йде риба, яка знаходиться в коші або, на момент подачі сигналу, вилучена з води і знаходиться в підсаці. Заборонено класти в садок рибу спійману після сигналу «фініш». Додатковий час на виведення риби після сигналу «фініш» не надається.
6.34. Риба, яка була виловлена під час тренування і подальших турів змагання
повинна бути негайно відпущена після сигналу судді зони «зважування закінчено» з належною обережністю.
6.35. Дозволено використання радіостанцій та мобільних засобів зв'язку, за умови, що такі дії не будуть заважати іншим учасникам змагання.
6.36. Після закінчення тренування і кожного з турів спортсмен обов'язково повинен прибрати після себе сміття в секторі.
6.37. Після офіційного тренування і першого туру змагань заборонено викидання в воду прикормки, насадки і тваринної складової прикормки що залишилася у спортсмена.
7. НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ.
Переможці та призери нагороджуються медалями, грамотами та цінними призами.
8. ВИТРАТИ.
Для учасників встановлюється стартовий внесок в розмірі 400 грн. з команди. Для команди, учасники якої є членами КМФРС стартовий внесок 300 грн.
Проїзд, харчування та проживання учасників – за рахунок самих учасників.
9. РЕЄСТРАЦІЯ
Реєстрація проводиться в цій темі.
Для реєстрації необхідно повідомити
порядковий реєстраційний №
1. Назву команди, звідки
2. Учасник 1 (ПІБ)
3. Учасник 2 (ПІБ)
4. Запасний (якщо є)
5. Тренер (якщо є)
6. Контактний телефон. 
Обов'язково вказувати належність до ФРС
Орієнтовна кількість команд - 20. При кількості заявок, яка перевищує цей ліміт, перевагу у реєстрації мають команди, учасники яких є членами ФРС.
Заявки, подані не належним чином будуть видалятись. Заявки, прийняті до реєстрації будуть додаватись до основного списку, який буде поновлюватись в наступному за цим повідомлені.
10. БЕЗПЕКА ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.
Учасники змагань несуть повну особисту відповідальність за наслідки, до яких можуть привести порушення ними правил поведінки на водоймі, спортивного режиму, норм поведінки в громадських місцях.
11. ЗАСТЕРЕЖЕННЯ
Під час змагань категорично забороняється:
- тренування в зоні проведення змагань після закінчення 1 туру;
- купання;
- вживання спиртних напоїв;
- порушувати тишу під час змагань;
- засмічення зони лову та розташування.
УВАГА! За грубе порушення загальноприйнятих правил та норм поведінки в суспільстві – НЕГАЙНА ДИСКВАЛІФІКАЦІЯ!!!
Тел. для довідок: 067 932 22 27 - Олексій та 093 405 80 77 - Стас.


 • GeneKneemn, Alexfrisn, StephenUsave и еще 1 это нравится

#2 Оффлайн   Stas

Stas

  Председатель КГФРС

 • 321 сообщений
 • ГородКривой Рог

Отправлено 10 Апрель 2018 - 17:53

1. FLAGMAN SHARP HOOK (Кривий Ріг)
Голюк Станіслав
Бурдейний Олексій
Суховаров Віталій - запасний (тренер)
098 64 999 81

2. Black&White (Кривий Ріг)
Васильев Артем
Даровський Дмитро
Бурдейний Олег - тренер
098 355 42 79

3. Кабаны (Кривой Рог)
Володин Владимир
Коляда Сергей
0975400148

4. Шурупы (Кривой Рог)
Шаповал А.С.
Васильченко Марк

5. F-Krivbass 1 (Кривой Рог)
Самко Генадий
Воротило Василий
Координатор уточняется
067 564 89 25
096 833 76 23

6. Brother fishing KR (Кривой Рог)
Беловец Александр
Шульженко Виталий
Координатор в процесе
(098)552-17-25
(097)773-71-68

7. FF Team (Кривой Рог)
Искендеров Виталий
Левченко Владимир
098246807один

8. F-Krivbass (Кривой Рог)
Хренов Александр
Курочкин Денис
Хомяков Игорь (координатор)
0987305818

9. Acme Feeder (Кривой Рог)
Рассказов Александр
Пивень Даниил

10. TRAPER KR (Кривой Рог)
Давыденко Александр
Терещенко Александр
Нюпенко Дмитрий (тренер-запасной)
(093)155-54-80
(068) 222-54-38
(067) 121-85-64

11. Rise as one (Кривой Рог)
Карпенко Андрей
Прищепа Дмитрий

12. Граф (Кривой Рог)
Куделя Ярослав
Тараненко Александр

13. IT&Fishing (Кривой Рог)
Савченко Виталий
Ермаков Сергей

14. AVTORITET (Кривой Рог)
Соргош А.Б.
Гончар С.П.
0676281848
0680282083

15. FriendsDream (Днепр)
???
???

16. Fishermen (Кривой Рог)
Иван Погребной
Денис Редько

17. HFA (Кривой Рог)
Вишняков Родион
Митяев Игорь
Дяченко Андрей(координатор,запасной)
0679949507

18. Fisher (г. Желтые Воды)
Седченко Виталий
Проценко Виталий

19. ВВ (Кривой Рог)
Мазур Виталий
0974160729

20. Brenin (Кривой Рог)
Легкий Николай.

21. F-Krivbass 2 (Кривой Рог)
Хренов Николай
Шумский Максим
Белый Игорь-Координатор
0965406231
0979998878

22.Brother (Кривой Рог)
Пронский А.А.
Деревяга Р.В.

23.Креветки (Кривой Рог)
Дудник Александр
Детков Игорь
0676390511

24. Бич Бойс (Кривой Рог)
Гнездилов Кирилл
Микитин Владимир
(Фляга Андрей координатор)

25.Arcelor Fish (Кривой Рог) Березюк Павел
Негода Юрий
096 629 72 68

26. ЭРЦ (Кривой Рог)
Малый Александр

Шевченко Владислав

Тарабрин Сергей
0676878455

27. Команда "AMKR-Lucky Fish"
Платохин Михаил
Сколков Александр

Денис Шершнев Тренер-координатор

0978300274
 • Andrej_83 и GeneKneemn это нравится

#3 Оффлайн   Rainbowvova

Rainbowvova

  Начинающий рыболов

 • 2 сообщений
 • ГородКривой Рог

Отправлено 10 Апрель 2018 - 19:54

3. Кабаны (Кривой Рог)
Володин Владимир
Коляда Сергей
0975400148
 • Stas и GeneKneemn это нравится

#4 Оффлайн   shk-val

shk-val

  shk-val

 • 345 сообщений
 • ГородКривой Рог

Отправлено 11 Апрель 2018 - 13:30

"Шурупы"(Кривой Рог)

Шаповал А.С.

Васильченко Марк


 • Stas и GeneKneemn это нравится
.хотеть недостаточно, надо действовать.
Иоганн Вольфганг Гёте

#5 Оффлайн   Azaran

Azaran

  Начинающий рыболов

 • 2 сообщений
 • ГородКривой Рог

Отправлено 11 Апрель 2018 - 16:46

F-Krivbass 1 (Кривой Рог)
Самко Генадий
067 564 89 25
Воротило Василий
096 833 76 23
Координатор уточняется.
 • Stas и GeneKneemn это нравится

#6 Оффлайн   Санык

Санык

  Начинающий рыболов

 • 1 сообщений
 • ГородКривой Рог

Отправлено 11 Апрель 2018 - 18:36

Brother fishing KR
Беловец Александр
(098)552-17-25
Шульженко Виталий
(097)773-71-68
Координатор в процесе
 • Stas и GeneKneemn это нравится

#7 Оффлайн   Витахаха

Витахаха

  Начинающий рыболов

 • 1 сообщений
 • ГородКривой Рог

Отправлено 12 Апрель 2018 - 07:10

Команда "FF Team"
Искендеров Виталий
Левченко Владимир
098246807один
 • Stas и GeneKneemn это нравится

#8 Оффлайн   Den

Den

 • 42 сообщений
 • ГородКривой Рог

Отправлено 12 Апрель 2018 - 08:24

F-Krivbass
Хренов Александр
Курочкин Денис
Хомяков Игорь (координатор)
0987305818
 • Stas и GeneKneemn это нравится

#9 Оффлайн   Den

Den

 • 42 сообщений
 • ГородКривой Рог

Отправлено 12 Апрель 2018 - 09:36

Acme Feeder
Рассказов Александр
Пивень Даниил
 • Stas и GeneKneemn это нравится

#10 Оффлайн   Владимирович

Владимирович

  Начинающий рыболов

 • 7 сообщений
 • ГородКривой Рог

Отправлено 12 Апрель 2018 - 12:27

TRAPER KR (Кривой Рог)

Давыденко Александр

(093)155-54-80

Терещенко Александр

(068) 222-54-38

Нюпенко Дмитрий (тренер-запасной)

(067) 121-85-64


 • Владимирович и GeneKneemn это нравится

#11 Оффлайн   Андрей Карпенко

Андрей Карпенко

  Начинающий рыболов

 • 3 сообщений
 • ГородКривой Рог

Отправлено 12 Апрель 2018 - 18:01

Rise as one
Карпенко Андрей
Прищепа Дмитрий
 • Stas и GeneKneemn это нравится

#12 Оффлайн   Yaroslav

Yaroslav

  Начинающий рыболов

 • 2 сообщений
 • ГородКривой Рог

Отправлено 13 Апрель 2018 - 04:06

Команда : Граф (Кривой Рог)

1. Куделя Ярослав (КМФРС) 0976393516

2. Тараненко Александр (КМФРС) 0984848071

Тренер: Коршенинников Павел


 • Andrej_83 и Stas это нравится

#13 Оффлайн   Александр Соргош

Александр Соргош

  Начинающий рыболов

 • 2 сообщений
 • ГородКРИВОЙ РОГ

Отправлено 13 Апрель 2018 - 09:08

AVTORITET

1 Соргош А.Б.

2 Гончар С.П.

0676281848

0680282083


 • Andrej_83, Stas, shk-val и еще 1 это нравится

#14 Оффлайн   Andrey

Andrey

  Друг КГФРС

 • 41 сообщений
 • ГородDnepr

Отправлено 14 Апрель 2018 - 03:20

 FriendsDream Днепр


 • Andrej_83, Stas и Васильченко Марк это нравится

#15 Оффлайн   Иван

Иван

  Начинающий рыболов

 • 3 сообщений
 • ГородКривой Рог

Отправлено 14 Апрель 2018 - 10:21

"Fishermen" Иван Погребной и Денис Редько
 • seria и Stas это нравится

#16 Оффлайн   Mazurvv

Mazurvv

  Начинающий рыболов

 • 4 сообщений
 • ГородКривой Рог

Отправлено 15 Апрель 2018 - 13:41

"ВВ"

1.Мазур Виталий Вячеславович 

0974160729

2.Матвиенко Гриша

0983563725


 • Stas это нравится

#17 Оффлайн   Максим Шумский

Максим Шумский

  Начинающий рыболов

 • 1 сообщений
 • ГородКривой Рог

Отправлено 16 Апрель 2018 - 06:36

21.F-Krivbass2
1.Хренов Николай
0965406231
2Шумский Максим
0979998878
Координатор
Белый Игорь
 • Andrej_83 и Stas это нравится

#18 Оффлайн   fernando861

fernando861

  Начинающий рыболов

 • 1 сообщений
 • Городкривой рог

Отправлено 17 Апрель 2018 - 19:24

Команда Креветки
Дудник Александр
0676390511
Детков Игорь
 • Stas это нравится

#19 Оффлайн   Kирилл Гнездилов

Kирилл Гнездилов

  Начинающий рыболов

 • 2 сообщений
 • ГородКривой Рог

Отправлено 18 Апрель 2018 - 05:29

Бич Бойс
Гнездилов Кирилл
Микитин Владимир
(Координатор в процессе)
 • Stas это нравится

#20 Оффлайн   Алексей

Алексей

  Руководитель фидерного направления КГФРС

 • 11 сообщений
 • ГородКривой Рог

Отправлено 18 Апрель 2018 - 06:47

Команда Brazers
Пронский А.А.
Деревяга Р.В
 • Stas это нравится
Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных